Uw browser wordt niet meer ondersteund. Voor een optimale ervaring raden wij aan om de laatste versie van Microsoft Edge, Mozilla Firefox of Google Chrome te downloaden.

Openingstijden zomerperiode 2024

De zomerperiode is in aantocht! Hierbij informeren we je over de data waarop onze vestigingen gesloten zijn en welke vestiging jou in de vakantieperiode van dienst kan zijn. 

 

Openingstijden bouwvak

Openingstijden in de desbetreffende vakantieperiode: Vestigingen maandag t/m vrijdag 07.30u-16.30u

Openingstijden Verkoop-binnendienst (in week 31, 32 en 33) maandag t/m vrijdag 08.00u-16.30u

De afdeling verkoop binnendienst is tijdens de bouwvak telefonisch bereikbaar: Verkoop afdeling Bouw- en Installatie: tel. 0521-534470, e-mail: biri@dyka.nl  Verkoop afdeling Civiel & Infra: tel. 0521-534480, e-mail: buri@dyka.nl

 

Toelichting op de tabel: 

Vierkant blauw

Vestiging gesloten. Zie vervangend filiaal aangeduid met de letter

Afkorting Vestiging Telefoonnummer E-mail
A Alkmaar 072-5112313 alkmaar@dyka.nl
D Dordrecht 078-6549190 dordrecht@dyka.nl
E Eindhoven 040-2920490 eindhoven@dyka.nl
H Hengelo 074-2505400 hengelo@dyka.nl
R Rotterdam 010-2450700 rotterdam@dyka.nl
T Tuk 0521-522522 tuk@dyka.nl
U Utrecht 030-2410424 utrecht@dyka.nl

 

Gepubliceerd op: 13 Juni 2024