Artikelnummer
20034272
EAN code
8716936010823
Prijsgroep
T01
Productkenmerken (available to buy per 5 m)
| Diameter | 40 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 36.4 mm |
| Wanddikte | 1.8 mm |
| EAN code | 8716936010823 |
| Keurmerk | KOMO BRL-2007 |
| RAL kleurcode | 7037 |
| Lengte | 5 m |
| Prijs Eenheid | 1 Meter |
| Prijsgroep | T01 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | bundel |
| Factor Verpakkings Aantal | 10 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | grijs |
| Materiaal | PVC |
| Product Type | buis |
| Eenheid | m |
| Artikelnummer | 20034272 |






