Artikelnummer
20022837
EAN code
8716936024264
Prijsgroep
S01
Productkenmerken (available to buy per 5 m)
| Diameter | 315 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 302.6 mm |
| Wanddikte | 6.2 mm |
| EAN code | 8716936024264 |
| Keurmerk | KOMO BRL-52100 |
| RAL kleurcode | 7037 |
| Lengte | 5 m |
| Prijs Eenheid | 1 Meter |
| Prijsgroep | S01 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | grijs |
| Materiaal | PVC |
| Product Type | buis |
| Eenheid | m |
| Artikelnummer | 20022837 |






