Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 40 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777136499 |
| Keurmerk | KOMO BRL 2006 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Elektrolasmof |
| Type aansluiting2 | Elektrolasmof |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | PE |
| Product Type | elektrolasmof |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022672 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 50 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777136505 |
| Keurmerk | KOMO BRL 2006 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Elektrolasmof |
| Type aansluiting2 | Elektrolasmof |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | PE |
| Product Type | elektrolasmof |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022673 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 56 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777136604 |
| Keurmerk | KOMO BRL 2006 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Elektrolasmof |
| Type aansluiting2 | Elektrolasmof |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | PE |
| Product Type | elektrolasmof |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022674 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 63 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777136512 |
| Keurmerk | KOMO BRL 2006 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Elektrolasmof |
| Type aansluiting2 | Elektrolasmof |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | PE |
| Product Type | elektrolasmof |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022675 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 75 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777136529 |
| Keurmerk | KOMO BRL 2006 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Elektrolasmof |
| Type aansluiting2 | Elektrolasmof |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | PE |
| Product Type | elektrolasmof |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022676 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 90 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777136536 |
| Keurmerk | KOMO BRL 2006 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Elektrolasmof |
| Type aansluiting2 | Elektrolasmof |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | PE |
| Product Type | elektrolasmof |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022677 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 110 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777136543 |
| Keurmerk | KOMO BRL 2006 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Elektrolasmof |
| Type aansluiting2 | Elektrolasmof |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | PE |
| Product Type | elektrolasmof |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022678 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 125 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777136550 |
| Keurmerk | KOMO BRL 2006 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Elektrolasmof |
| Type aansluiting2 | Elektrolasmof |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 10 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | PE |
| Product Type | elektrolasmof |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022679 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 160 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777136567 |
| Keurmerk | KOMO BRL 2006 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Elektrolasmof |
| Type aansluiting2 | Elektrolasmof |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 10 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | PE |
| Product Type | elektrolasmof |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022680 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 200 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777136574 |
| Keurmerk | KOMO BRL 2006 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Elektrolasmof |
| Type aansluiting2 | Elektrolasmof |
| Verpakkings Eenheid | zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | SDR33 |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | PE |
| Product Type | elektrolasmof |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022681 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 250 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777136581 |
| Keurmerk | KOMO BRL 2006 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Elektrolasmof |
| Type aansluiting2 | Elektrolasmof |
| Verpakkings Eenheid | zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | SDR33 |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | PE |
| Product Type | elektrolasmof |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022682 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 315 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777136598 |
| Keurmerk | KOMO BRL 2006 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K23 |
| Type aansluiting1 | Elektrolasmof |
| Type aansluiting2 | Elektrolasmof |
| Verpakkings Eenheid | zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | SDR33 |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | PE |
| Product Type | elektrolasmof |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20022683 |








































