Artikelnummer
20056129
EAN code
4003955312637
Prijsgroep
S93
Witte bithouder met magneet, aansluiting 1/4".
Productkenmerken (available to buy per 1 stk)
| Diameter | 1/4 inch |
|---|---|
| EAN code | 4003955312637 |
| Lengte | 60 mm |
| Maatvoering | 1/4" |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S93 |
| Soort | L-60mm |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Product Type | gereedschap |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20056129 |






