Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 40 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132471 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K05 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 10 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048790 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 50 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132488 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K05 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 10 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048791 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 56 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132495 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K05 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 10 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048792 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 63 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132501 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K05 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 10 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048793 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 75 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132518 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K05 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 10 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048794 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 90 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132525 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K05 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 10 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048795 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 110 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132532 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K05 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 10 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048796 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 125 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132549 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K05 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 10 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048797 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 160 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132556 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K05 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 10 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048798 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 200 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132563 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K05 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 10 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048799 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 250 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132570 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K05 |
| Verpakkings Eenheid | zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048800 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 315 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132587 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | K05 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 5 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048801 |























