Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 40 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132358 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S36 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048778 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 50 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132365 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S36 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048779 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 56 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132372 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S36 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048780 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 63 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132389 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S36 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048781 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 75 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132396 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S36 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048782 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 90 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132402 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S36 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048783 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 110 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132419 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S36 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048784 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 125 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132426 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S36 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048785 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 160 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132433 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S36 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048786 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 200 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132440 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S36 |
| Verpakkings Eenheid | doos |
| Factor Verpakkings Aantal | 20 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048787 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 250 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132457 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S36 |
| Verpakkings Eenheid | zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048788 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 315 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936132464 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S36 |
| Verpakkings Eenheid | zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | Hemelwaterafvoer |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Product Type | beugel |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048789 |























