Artikelnummer
20050676
EAN code
8716936146256
Prijsgroep
S26
PVC drukbuizen voor diverse toepassingen, zoals rioolpersleiding, (bovengrondse) drinkwatersystemen en doseerunits.
1) Let op! Levertijd in overleg.
1) Let op! Levertijd in overleg.
Productkenmerken (available to buy per 5 m)
| Diameter | 75 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 69.2 mm |
| Wanddikte | 2.9 mm |
| EAN code | 8716936146256 |
| Keurmerk | KIWA BRL K17301 |
| RAL kleurcode | 7016 |
| Lengte | 5 m |
| Prijs Eenheid | 1 Meter |
| Prijsgroep | S26 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | PN 8 |
| Kleur | donkergrijs |
| Materiaal | PVC |
| Product Type | buis |
| Eenheid | m |
| Artikelnummer | 20050676 |




