Artikelnummer
20049350
EAN code
5411777169374
Prijsgroep
S10
Voldoen aan de Gastec Qa eisen AR214 en zijn daarmee geschikt voor mengsels t/m 100% waterstof gas.
SDR11 en andere diameters op aanvraag leverbaar.
SDR11 en andere diameters op aanvraag leverbaar.
Productkenmerken (available to buy per 100 m)
| Diameter | 40 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 35.4 mm |
| Wanddikte | 2.3 mm |
| EAN code | 5411777169374 |
| Keurmerk | Gastec Qa AR214 |
| Lengte | 100 m |
| Prijs Eenheid | 1 Meter |
| Prijsgroep | S10 |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | rol |
| Belastingsklasse | SDR17,6 PN 4 |
| Kleur | geel |
| Materiaal | PE 80 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | m |
| Artikelnummer | 20049350 |






