Artikelnummer
20024749
EAN code
8716936106342
Prijsgroep
S10
Productkenmerken (available to buy per 50 m)
| Diameter | 75 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 66 mm |
| Wanddikte | 4.5 mm |
| EAN code | 8716936106342 |
| Keurmerk | KOMO BRL-52203 |
| RAL kleurcode | 9011 |
| Lengte | 50 m |
| Prijs Eenheid | 1 Meter |
| Prijsgroep | S10 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | rol |
| Belastingsklasse | SDR17 PN 10 |
| Kleur | zwart/bruine strepen |
| Materiaal | PE 100 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | m |
| Artikelnummer | 20024749 |






