Artikelnummer
20050843
EAN code
8716936146959
Prijsgroep
S03
Drainagebuis wordt toegepast bij het draineren van landbouwgronden, cunetdrainage, ringdrainage in de woningbouw en voor het draineren van sportvelden, industrie- en bouwterreinen. Flexibele drainagebuis wordt vervaardigd uit polyetheen (PE) en voldoet aan de KOMO kwaliteitseisen volgens BRL 1410 t/m ø125mm (met uitzondering van kokosvezel).
Productkenmerken (available to buy per 50 m)
| Diameter | 100 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 85 mm |
| Wanddikte | 7.5 mm |
| EAN code | 8716936146959 |
| Keurmerk | KOMO BRL 1404 |
| Lengte | 50 m |
| Manteltype | GF1000 |
| Prijs Eenheid | 1 Meter |
| Prijsgroep | S03 |
| Type aansluiting1 | Klikmof |
| Verpakkings Eenheid | Stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | Rol |
| Belastingsklasse | SN8 |
| Materiaal | PE |
| Product Type | buis |
| Eenheid | m |
| Artikelnummer | 20050843 |




