Artikelnummer
EAN code
Prijsgroep
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 40 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936017228 |
| Hoek | 90 |
| Keurmerk | KOMO BRL 5215 |
| RAL kleurcode | 6007 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S31 |
| Type aansluiting1 | Lijmmof |
| Type aansluiting2 | Lijmmof |
| Verpakkings Eenheid | zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 25 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | donkergroen |
| Materiaal | PVC Slagvast |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20020457 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 50 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936017235 |
| Hoek | 90 |
| Keurmerk | KOMO BRL 5215 |
| RAL kleurcode | 6007 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S31 |
| Type aansluiting1 | Lijmmof |
| Type aansluiting2 | Lijmmof |
| Verpakkings Eenheid | zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 25 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | donkergroen |
| Materiaal | PVC Slagvast |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20020458 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 63 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936017242 |
| Hoek | 90 |
| Keurmerk | KOMO BRL 5215 |
| RAL kleurcode | 6007 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S31 |
| Type aansluiting1 | Lijmmof |
| Type aansluiting2 | Lijmmof |
| Verpakkings Eenheid | zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 10 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | donkergroen |
| Materiaal | PVC Slagvast |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20020459 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 75 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936017259 |
| Hoek | 90 |
| Keurmerk | KOMO BRL 5215 |
| RAL kleurcode | 6007 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S31 |
| Type aansluiting1 | Lijmmof |
| Type aansluiting2 | Lijmmof |
| Verpakkings Eenheid | zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 10 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | donkergroen |
| Materiaal | PVC Slagvast |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20020460 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 110 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936017273 |
| Hoek | 90 |
| Keurmerk | KOMO BRL 5215 |
| RAL kleurcode | 6007 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S31 |
| Type aansluiting1 | Lijmmof |
| Type aansluiting2 | Lijmmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | donkergroen |
| Materiaal | PVC Slagvast |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20020462 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 125 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936017280 |
| Hoek | 90 |
| Keurmerk | KOMO BRL 5215 |
| RAL kleurcode | 6007 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S31 |
| Type aansluiting1 | Lijmmof |
| Type aansluiting2 | Lijmmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | donkergroen |
| Materiaal | PVC Slagvast |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20020463 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 160 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936017297 |
| Hoek | 90 |
| Keurmerk | KOMO BRL 5215 |
| RAL kleurcode | 6007 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S31 |
| Type aansluiting1 | Lijmmof |
| Type aansluiting2 | Lijmmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | donkergroen |
| Materiaal | PVC Slagvast |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20020464 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 200 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936107462 |
| Hoek | 90 |
| Keurmerk | KOMO BRL 5215 |
| RAL kleurcode | 6007 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S31 |
| Type aansluiting1 | Lijmmof |
| Type aansluiting2 | Lijmmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | donkergroen |
| Materiaal | PVC Slagvast |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20020465 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 90 mm |
|---|---|
| EAN code | 5411777157296 |
| Hoek | 90 |
| Keurmerk | KOMO BRL 5215 |
| RAL kleurcode | 6007 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S31 |
| Type aansluiting1 | Lijmmof |
| Type aansluiting2 | Lijmmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | donkergroen |
| Materiaal | PVC Slagvast |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20045633 |
Productkenmerken (available to buy per 1 )
| Diameter | 250 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936130965 |
| Hoek | 90 |
| Keurmerk | KOMO BRL 5215 |
| RAL kleurcode | 6007 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | S31 |
| Type aansluiting1 | Lijmmof |
| Type aansluiting2 | Lijmmof |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | donkergroen |
| Materiaal | PVC Slagvast |
| Product Type | bocht |
| Eenheid | stk |
| Artikelnummer | 20048324 |







































