Artikelnummer
20045604
EAN code
8716936125541
Prijsgroep
T01
1) KOMO BRL2023; KOMO BRL 9208-1.
Productkenmerken (available to buy per 2 m)
| Diameter | 50 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 44 mm |
| Wanddikte | 3.0 mm |
| EAN code | 8716936125541 |
| Keurmerk | KOMO BRL-2023 |
| RAL kleurcode | 7037 |
| Lengte | 2 m |
| Prijs Eenheid | 1 Meter |
| Prijsgroep | T01 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | Bundel |
| Factor Verpakkings Aantal | 5 |
| Verpakkingsvorm | Lengte |
| Belastingsklasse | SN4 |
| Kleur | grijs |
| Materiaal | PVC U-3 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | m |
| Artikelnummer | 20045604 |


