Uw browser wordt niet meer ondersteund. Voor een optimale ervaring raden wij aan om de laatste versie van Microsoft Edge, Mozilla Firefox of Google Chrome te downloaden.

Openingstijden tijdens de zomerperiode

Nog even en dan is het weer zomervakantie. Hierbij informeren wij u over de data waarop onze vestigingen gesloten zijn en welke vestiging u in die vakantieperiode van dienst kan zijn. 

De afdeling verkoop binnendienst is tijdens de bouwvak telefonisch bereikbaar:

Verkoop afdeling Bouw- en Installatie : tel. 0521-534470, email: biri@dyka.nl 
Verkoop afdeling Grond-, Weg- en Waterbouw : tel. 0521-534480, email: buri@dyka.nl

 

Toelichting op de tabel: 

Vierkant wit

Vestiging geopend, echter met beperkte mogelijkheden voor bezorging

Vierkant blauw

Vestiging gesloten. Zie vervangend filiaal aangeduid met de letter

Afkorting Vestiging Telefoonnummer E-mail
A Alkmaar 072-5112313 alkmaar@dyka.nl
D Dordrecht 078-6549190 dordrecht@dyka.nl
E Eindhoven 040-2920490 eindhoven@dyka.nl
H Hengelo 074-2505400 hengelo@dyka.nl
R Rotterdam 010-2450700 rotterdam@dyka.nl
T Tuk 0521-522522 tuk@dyka.nl
U Utrecht 030-2410424 utrecht@dyka.nl

* Geen bezorgmogelijkheden

Openingstijden in de desbetreffende vakantieperiode: Vestigingen maandag t/m vrijdag 07.30u-16.30u
Openingstijden Verkoop-binnendienst (in week 31, 32 en 33) maandag t/m vrijdag 08.00u-16.30u

Gepubliceerd op: 02 Juni 2022